Başkan Danışmanları

Hıdır Daştan

1970 İstanbul doğumludur. Aslen Gümüşhanelidir. Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 2021 yılında başladığı İstanbul Gedik Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Yüksek Lisans öğrencisidir.

1993’ten bu yana özel sektörde yöneticilik yapmaktadır. 2002 yılından bu güne Maltepe ilçesinde Mali Müşavirlik ve Bilirkişilik yapmaktadır. 2010-2013 yılları arasında İSMMMO’DA Basel Komitesinde görev almış ve sonraki dönem Maltepe İlçe Temsilci yardımcılığı görevinde bulunmuş, 2016 yılında İstanbul Mali Müşavirler Odası seçimlerinde Disiplin Kurulu adayı olarak seçimlere katılmıştır. Birçok internet sitesinde “Görü-yorum” adıyla köşesi bulunmakta, yazıları yayınlanmaktadır.

Gümüşhane İli Şiran İlçesi Çavlan Köyü Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Kurucu Başkanlığı görevini üstlenmiş, ilk Genel Kurul sonrası Onursal Başkan olarak dernek faaliyetine devam etmektedir. Kurucularından olduğu Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonunda Danışma Kurulunda yer almıştır. 2021 yılında yapılan Genel Kurul sonrası İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanvekilliği görevini yürütmektedir.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

Hakan Gedik

1990 Yılında İstanbul Kadıköy’de doğdum. Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Elektrik Teknikerliği Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunuyum.
Anadolu Üniversitesi Radyo Televizyonculuk 2.Sınıf Öğrencisi olarak eğitime devam etmekteyim.
Bir Çok Sivil Toplum Kuruluşları ve Yöre Derneklerinde Yöneticilik yaptım.
Bir Önceki Dönem Şiran Dernekler Federasyonu Genel Baskan Yardımcılığı, Kartal Belediyespor Kulübü Genel Sekreterlik Görevim Devam Etmektedir.
İş Hayatıma 12 Yıldır Kartal Belediyesinde Ulaşım Birim Yöneticisi Olarak Devam Ediyorum.
Orta Düzeyde Almanca ve Fransızca Bilmekteyim.

Mustafa Celepci

10 Ekim 2002 tarihinde, Gümüşhane’de dünyaya gözlerini açtı. Çeşitli gazetelerde yayımlanmış makaleleri bulunan Gümüşhane Şiran Selimiye Köylü Celepci, piyasaya sürmüş olduğu “ŞİİRLERİMİN TADI” kitabıyla da adını duyurmuştur.