Yönetim Kurulu Üyelerimiz ve Özgeçmişleri

Özgeçmişler Alfabetik sıraya göre düzenlenmiştir.

Ali Köse

Ali Köse

1968 İstanbul kartal doğumlu evli ve iki çocuk babası ilk ve ortaokul kartalda okudum özel bir şirkette emekli oldum

Ali Samet Fuçu

Ali Samet Fuçu

Aslen Gümüşhane ili Şiran ilcesi Çevrepınar köylüdür.1990 yılı Ağustos ayında Tuzla da dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Ertuğrul Gazi ilkokulu ve Şevket Sabancı Lisesinde tamamladı. Üniversite eğitimini önce Gümüşhane de İnşaat Teknolojisi bölümü, ardından Okan Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde almıştır. Üniversite de eğitim aldığı süre boyunca bölüm başkanlıkları görevlerinde bulundu. Ümraniye Buyaka AVM ve Pendik Belediyesi İmar Müdürlüğünde stajlarını tamamladıktan sonra Pendik ilçesinde mesleğinde öncü yapı ve proje ofislerinde 4 yılı aşkın süre çalıştı. Meslek hayatına kurmuş olduğu mimarlık ofisinde devam etmektedir. Ailesi ve akrabaları olmak üzere 40 yılı aşkın süredir Pendik Fevzi Çakmak Mahallesinde ikamet etmektedir. Pendik Gümüşhaneliler Derneği kurucu başkanı ve yönetiminde görev almaktadır. 4 farklı kulüpte 10 yıl kadar amatör olarak futbol yaşantısı oldu. Pendik Kaynarcaspor klübününün de lisanslı sporcusudur. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Alpay Yazıcı

Alpay Yazıcı

Aslen Gümüşhane Şiran Telme Köyü kütüğüne kayıtlıyım, 29 Nisan 1991 İstanbul Silivri doğumluyum. İlköğretimi ve orta öğretimi Silivri Gazi İlköğretim Okulu’nda 1.likle tamamladım.Liseyi Silivri Hasan Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi’nde bitirdikten sonra (2009 yılında) Kocaeli Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’ni kazandım.Fakülteyi 2.likle bitirdim.Üniversite 3. Sınıftan bu yana aktif olarak iş hayatının içindeyim.2013 yılında mezun olduktan sonra özel bir mimarlık ofisinde ve özel bir inşaat firmasında baş mimar olarak çalıştım. 2018 yılında Pendik’te “ZAD Mimarlık” adıyla bir mimarlık ofisi kurdum ve çalışmalarımıza burada devam ediyoruz.2021 yılında da ortağımla birlikte “ZAYA” markasıyla elektrikli şömine imalatı yapan bir firma kurduk.Çalışmalarımızı bu iki alanda devam ettiriyoruz.
Aktif olarak dernek hayatım 2017 yılında başladı.Telme Köyü Derneği’nde bir dönem gençlik kolları başkanlığı yaptıktan sonra 2019 yılında dernek başkanı seçildim.2021 yılında olağan genel kurul sonucu yeniden başkan seçildim ve görevime devam ediyorum.2019 yılında Şiran Dernekler Federasyonu yönetimine girerek Basın Yayından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı yaptım.Aynı şekilde 2021 yılında yapılan olağan genel kurul sonucunda Şiran Dernekler Federasyonu Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildim.Hali hazırda bu görevide yürütüyorum.Ayrıca 2021 yılında yapılan İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu olağan genel kurulunda yönetime girerek GÜDEF Genel Sekreteri oldum.Görevimi şu anda da devam ettiriyorum.Bunun yanı sıra Gümüşhaneli Mimarlar ve Mühendisler Platformu yönetim kurulunda da aktif olarak görev yapmaktayım.

Bahtiyar Kaya

Bahtiyar Kaya

Bahtiyar Kaya 1976 yılında Gümüşhane’nin Şiran ilçesi Kadıçayırı(Masuran) köyünde doğmuştur. Eğitimini Gümüşhane’de tamamladıktan sonra İstanbul’a gelmiştir. İstanbul’da çeşitli iş kollarında çalıştıktan sonra kuru gıda sektöründe 11 yıl faaliyet göstermiştir. 2010 yılında bu sektörden ayrılarak inşaat sektörüne geçiş yapmıştır. 2011 yılında Kaya İnşaat’ı kurmuştur ve halen bu sektörde faaliyet göstermektedir. Ataşehir’de ikamet etmektedir. Ayrıca 2017’den beri Kadıçayırı Köyü dernek başkanlığı görevini sürdürmektedir.

Battal Altıntaş

Battal Altıntaş

15 Eylül 1968 Çambaşı köyünde doğdum. Gümüşhane Şiran Çambaşı köylüyüm. Eğitimimi Gümüşhanede tamamladım. 1989 yılında Ankarada askerlik vazifemi tamamladım. 2009 Sosyal Güvenlik Kurumda Işe başladım 2018 yılında emekli oldum. 28 Kasım 1993′ den beridir Güllale Altıntaş ile evliyim. 28 Kasım 1994 yılında oğlum Kenan Altıntaş doğdu. 1 Mayıs 2003 yılında Kızım Özlem Altıntaş Doğdu.

Binali Çubukçu

Binali Çubukçu

20 03 1966 Şiran Gümüşhane doğumluyum
Köyüm Güreş köyü (eski ismi Hsrgin )
İlkokulu Güreş köyünde okudum
16 yaşında gurbet hayatı başladı ilk gurbet hayatı Manisa Borlu kasabasıda bir yol şantiyede makina bakım çırağı olarak çalıştım

Evliyim 2 çocuk babasıyım
1oğlum 1 kızım var
1988 de köyden İstanbul kaynarcaya göç ettim
İstanbul Pendik sanayisinde oto firen olarak dükkan açtım
25 yıl esnaflık yaptım
2016 yılında köyümüzün derneğini kurdum kurucularındayım Şuan köyümün dernek başkanlığını ve Şidef ve Güdefte stk larında görev Almaktayım

Birol Boz

Birol Boz

Birol BOZ

1968 Gümüşhane Şiran Doğumlu Evli 3 Çocuk Babasıyım
Lise mezunuyum
44 Yıldır Kadıköyde İkamet Etmekteyim
2007 Yılında Kendi Kurduğum Şirketin Müdürlüğünü Yapmaktayım Temizlik Malzemeleri Toptan Satış
Ak Parti Kadıköy İlçesinde
İLÇE Yönetim Kurulu Üyeliği.
İLÇE Tanıtım Ve Medya Başkanlığı.
İLÇE Halkla İlişkiler Başkanlığı.
İLÇE Teşkilat Başkanlığı 2014/2018.
İLÇE SKM Başkanlığı 2017 Referandum.
Görevlerinde bulundum
Kadıköy Kızılay Başkan Yardımcılığı Görevim Devam Etmektedir
Kaynakbaşı Köyü Dernek Başkanlığı Görevim Devam Etmektedir.
ŞİDEF -Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu Yönetim Ve Başkan Yardımcılığı Görevim Devam Etmektedir
GÜDEF-İstanbul Gümüşhane Dernekler Federasyonu 1.Bölge Başkanlığım Devam Etmektedir.

Birol Yıldız

Birol Yıldız

01 07 1974 seydibaba doğumluyum beylikdüzü istanbulda yaşıyorum inşaat firmam var yapsat yapıyorum Birol yıldız

Bülent Yalçın

Bülent Yalçın

Bülent yalçın 1977 şiran seydibaba köyünde doğdum beylikdüzünde inşaat işiyle uğraşıyorum seydibaba köyü derneyinde başkan yardımcisıyım

Cüneyt Çelik

Cüneyt Çelik

İstanbul Kartal’da doğdu. Gümüşhane Şiran Eldiğin Köylüdür. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Pamukkale Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümü mezunudur. Özel sektörde üstyapı projelerinin yürütülmesinde sahada mühendis olarak çalıştı. İnşaat Mühendisleri Odası üyesidir.
PAÜ Atatürkçü Düşünce Topluluğu Başkanlığı, PAÜ Topluluklar Birliği Dönem Sözcülüğü, 26 kuruluşun bir araya gelerek oluşturduğu Denizli Demokrasi Platformu Yürütme Kuruluğu Üyesi olarak; üniversite yıllarından itibaren daha bir çok kuruluşun yerel ve merkezinde görevler aldı. Yerel ve ulusal düzeyde panel, konferans ve oturumlar düzenleyerek, organizasyonlara liderlik etmiştir. Sosyal sorumluluk projelerine liderlik edip, yürütülmesini sağladı.

Cüneyt Çelik

Fatih Balta

Fatih Balta

Fatih Balta
10.05.1979 tarihinde Gümüşhane Şiran Araköy’de doğdu.ilkokulu İstanbul Kadıköyde , ortaokul ve liseyi Bayburt Anadolu İmam Hatip Lisesinde okudu.Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesine başladı fakat işlerin yoğunluğundan eğitimini yarıda bırakmak zorunda kaldı.
1999-2000 yıllları arasında Manisa Kırkağaç, Ankara ve Çankırı’da Jandarma olarak Vatani görevini tamamladı.
2002 yılında Sevda Balta ile evlendi.Efe,Yiğit,Kuzey adında 3 oğlu var.
2014-2019 yılları arası iki dönem Araköyü dernek başkanlığı , 2018 yılından itibaren Şidef Genel Başkan yardımcılığı yapmıştır.
Halen Otomotiv sektöründe faliyet gösteren,İstanbul Ümraniyede bulunan Kuzey Otomotiv firmasının sahibi olarak ticari hayatına devam etmektedir.

Fevrü Demir

Fevrü Demir

1960 Yılında Gümüşhane Şiran İncedere (Tamara) köyünde doğdum. İlk okulu köyümde okudum. 1976 yılında İstanbul Bahçelievler’e ailece geldik. Demir inşaat firmasını kurduk. Bahçelievler ve Kartal’da inşaatlar yaptık. 2 dönem Şiran İncedere köyü dernek başkanlığı yaptım. ŞİDEF kurucu üyelerinden olup 1. Dönem Avrupa Yakası başkanlığı yaptım. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

Hakan Hafo

Hakan Hafo

Hakan Hafo 01.04.1986 yılı Gümüşhane Şiran Çakırkaya köyü doğumluyum. Pendik’te Deniz Kuvvetleri Komutanlığında metal işleri teknisyeniyim. Anadolu üniversitesi spor yönetimi okuyorum. Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Çayırova ilçe Başkan yardımcılığı yapıyorum. Aynı zamanda Şiran Çakırkaya Köyü Derneği (ÇAKIRDER)‘nde dernek sekretiriyim ŞİDEF Siyasi ve Hukuk İşlerinden sorumlu Başkan yardımcısıyım.

Hüseyin Tarhan

Hüseyin Tarhan

01 MART 1970 Gümüşhane Şiranda doğdu
1981 yılında Belen Köyü İlkokulu’nu bitirdi
1982-1985 Gümüşhane Atatürk Ortaokulu
1985-1988 Gümüşhane Lisesi
1988 Yılından itibaren mobilya dekorasyon firmasında çalışma hayatına başladı
1995 yılında Evlendi
1997 1998 yıllarında Şanlıurfa da Hudut Birliklerinde Askeri vazifesini tamamladı
Askerlik sonrası Bimpaş A.Ş – Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve İBB İston A.Ş de çalıma hayatı devam etti
26 Ağustos 2021 de emekli oldu
STK HAYATI
1990 – 93 yılları arasında Maltepespor da lisanslı sporcu
2004 – 2017 yılları arasında İstanbul Maltepe Ak Parti Mahalle Seçim İşleri Başkanı olarak aktif görev yaptı
Belen Köyü Dernek Üyeliği
ŞEKAV Mütevelli Heyeti
ŞİDEF Yönetimi

Hobi olarak
Bisiklet Sürmek – Amatör Balıkçılık – Koşu ve Doğa Yürüyüşü yapıyor

İbrahim Yılmaz

İbrahim Yılmaz

21 Ocak 1971 Şiran Yılında İnözü Köyünde Doğdu.İlkokula İnözü Köyünde başlayıp İstanbul da tamamladı, Orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı, Kandıra da Askerliğini tamamlayarak 1993 yılında Çalışma hayatına başladı,25 yıl Fabrika Üst Düzey Yöneticiliği Görevi Yapmıştır ve Aynı Göreve Devam Etmektedir,1993 Yılı İtibarıyla Köy Dernek Yönetimin de Gençlik Kolları görev almıştır 5 yıldır İnözü Köyü Dernek Başkanlığını yürütmektedir, STK lar Vazgeçilmezi olmuştur, Kartalda Gümüşhaneliler il derneğinde Kurucu Başkan vekili Görevi ve Kartal Şiran dernekleri platformu Kurucu Üyesi, Şiran Dernekler Federasyonu Kurucu Üye ve Anadolu Yakası Başkanlığını Yaptı, Şu anda Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu Başkan Vekilliği görevini

Mehmet Paydaş

Mehmet Paydaş

Pelıtlıköy dernek başkanı
08 03 1955 tarihinde Şiran pelıtlı köyümde doğdum ilk okuldan sonra gurbet hayatı başladı çıraklık kalfalıktan sonra bir süre matpacılıkla devam etım askerliğimi muhabere olarak tamamladım askerlikten sonra Eczacıbaşı ve toprak holdinkte yönetıcı olarak çalıştım emeklı olduktan sonra bir süre personel taşımacılığı yaptım şimdı ise pelıtlı köyüm ve şidef için uğraş veriyorum allah hepımızın yardımcısı olsun

Muzaffer Keleş

Muzaffer Keleş

1972 yılı Şiran/Çavlan Köyü doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Kartalda tamamladim. Sonrasında Açık öğretim 4 yıllık işletme üniversitesini bitirdim. 1996 yılından beridir muhasebe ve Malimuşavirlik mesleği olarak çeşitli sektörlerde ve Muhasebe ofislerinde görev aldım. 2011 ocak ayından itibaren Kendi Pendik’te bulunan ofisimde kendi adıma Mali Müşavirlik mesleğini devam ettirmekteyim. Eşim Trabzonlu ev hanımı evli ve 3 çocukluyuz. Özel sektor ve bazı stk larda fiili desteklerim ve üyeliklerim devam etmektedir.

Namık Yılmaz

Namık Yılmaz

15/031964 tarihinde ŞİRAN ARITAŞ(miyadun)köyünde doğdum ilk okulu köyümde orta okulu Ankara incesu lisesinde okudum evli ve üç çocuk babasıyım yıllarca ŞİRANda esnaflık yaptıktan sonra istanbula taşındım Halen ARITAS KÖYÜ derneği ve ATAŞEHİR Gümuşhaneliler dernek ŞİDEF ve GÜDEF ‘te yönetim kurulundayım IBB isperAŞ de ekip sorumlusu olarak çalışmaktayım

Necla Gündoğan

Necla Gündoğan

1963 istanbul dogumlu ,İsletme mezunu iki kızı var,Belediyeden emekli.SMF ve Birey dershanesinde Halkla İliskiler Müdürlüğü ..Avcilar CHP ilce yoneticiliği(Eğitim Sekreterliği)..Belediye İş de kısa dönem sendikacılık ..Avcılar Gümüşhaneliler İl derneğinde yöneticilik. Yapmış ve 7 yildir Şiran Çal köyü dernek başkanlıginı sürdürürken ,Şiran Dernekler Federasyonu Kurucu baskanlarindan ilk başkan vekili olarak görev almış veAile Kadından sorumlu Baskan olarakta görevini sürdürmekte ve 2021 yılinda Gumushanel Dernekler Federasyonu(GÜDEF) yönetiminde görevine devam etmektedir.

Nurullah Kara

Nurullah Kara

1988 yılında Gümüşhane Şiran’da doğdu, ilk ve ortaöğretimini Şiranda, lise eğitimini Erzincan’da tamamladı. 2007 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Tıbbi Laboratuvar bölümünden mezun olduktan sonra aynı yıl İstanbul Adli Tıp Kurumunda işe başladı. 2007 yılından beri burada görev yapmaktadır.

2014 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi işletme bölümünü, 2020 Yılında İstanbul Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi bölümünü bitirdi, 2021-2022 Eğitim öğretim yılında Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümüne kayıt yaptırdı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Kongre Üyesi ve Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu Kurucu üyesi, Şiran Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri ve bazı derneklerde yöneticilik yapan Nurullah Kara Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Özcan Balta

Özcan Balta

1977.Gümüşhane Şiran Ara köy de doğdum ilk okulumu Şiran ara köy de 4 sınıfa kadar okudum 1986 senesinde Gebze ye tasındıgımızdan dolayı 5 sınıfı Gebze muallim köyde okudum 1987 senesinde ikametgah ettiğim İstanbul Sancaktepe geldim 1987 senesin de Ümraniye oto sanayi sitesin de işe başladım 1996 senesinde KADRİYE BALTA ile evlendim. Cafer ve Zehra ismin de bir erkek ve bir kız evladım var askerliğimi (1998 . 1999.) senesinde Van Gürpınar da yaptım 2000 yılından beri bazı sivil toplum kuruluşların da yöneticilik ve siyasi partide başkanlık ve görev yaptım şu an halen İstanbul Ümraniye oto sanayi sitesi C BLK no 1. de 22 yıldır esnaflık yapmaktayım ..

Refik Yılmaz

Refik Yılmaz

1994 yılında dünyaya geldim. Aslen Gümüşhane Şiran ilçesi Uluşiran (Erenkaya) köyündenim İstanbul Büyükçekmece’de ikamet ediyorum. İlköğretim, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul Büyükçekmece ilçesinde tamamladı. 2012 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Bilgisayar Operatörlüğü bölümüne girdi. 2014 yılında burada ki öğrenimini bölüm ikincisi olarak tamamladı. 2014 yılında DGS ile geçiş yaparak İstanbul Okan Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazanarak eğitimine devam ettim. 2018 yılında Bilgisayar Mühendisliği lisans programını tamamlayarak iş hayatına atıldı.

Öğrenim hayatını tamamladıktan sonra ilimiz bünyesindeki çeşitli STK’larda görevler aldım. Aynı zamanda Köyümdeki gurbetçiler için Uluşiran Gençlik Platformu’nu kurup çeşitli etkinlikler yapmaktayım. Görev yapmış olduğum STK’lar, GÜMÜP (Gümüşhaneli Mimarlar Ve Mühendisler Platformu), Şidef (Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu), Büyükçekmece Türk Kızılay, Afad, gibi STK’larda görev almaktayım.

Mezuniyet sonrası iki yıl sözleşmeli olarak MEB’de Bilgisayar öğretmenliği yaptım. 2019 yılında Atatürk Havalimanında Türk Hava Yollarına hizmet veren bir firmada işe başlamış şuan ise İstanbul Havalimanında işe devam etmekteyim. Orta derecede İngilizce bilgisine sahibim profesyonel olarak bilgisayar kullanmaktayım.

Selahattin Uslu

Selahattin Uslu

Selahattin Uslu 1962 Gümüşhane Şiran doğumluyum.Ilk okulu Şiran Ozanca Köyünde okudum .Orta Okul ve Liseyi İstanbul Pendik İmam Hatip Lisesinde 1983 yılı mezun olduktan sonra acımı birliği Ankara Mamak , usta birliği ise Kocaeli İzmit’te vatani görevini tamamladım .1987 yılında Türk Telekom da sözleşmeli memur olarak çalışmaya başladı .2011 yılının sonunda emekli oldum .Daha önce Refah Partisinde , 2002 yılından beri Akparti de mahalle yönetim kurulunda ve Pendik Akparti Ilçe tecrübeliler yönetim kurulumunda görev aldım .Halen Pendik Güzelyalı Mah.Yönetiminde görevli ve 20 yılı aşkındır STK.larda görev yapmaktayım .Pendik Tuzla Gümüşhane liler Der.8 yil Başk.vekilliği ve 8 yıldır Şiran Ozanca Köyü Der.başkanlığı yanında 3 yıldır da ŞİDEF genel başkan yardımcısı olarak göreve devam ediyorum .Evliyim 7 çocuk babasıyım .

Sevgi Budak

Sevgi Budak

26 Mayıs 1993 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdu. Gümüşhane Şiran İnözü Köylüdür. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Üniversite de dâhil olmak üzere aktif olarak okul ve kulüp voleybol takımlarında yer aldı.2018 yılında Düzce Üniversitesi Makine İmalat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu ve aynı Üniversitede Yüksek Lisansına devam etmektedir. INES 2018 Kongre ve 2019 Uluslar Arası Bor Sempozyumu’na yapmış olduğu araştırmalar ile katılım sağlamıştır. Özel sektörde Üretim-Planlama Mühendisi olarak görev yapmaktadır. 2019 yılından itibaren Gümüşhane İnözü Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği gençlik kolları başkanlığı ve sonrasında genel sekreter olarak görevine devam etmektedir. Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF)’nunda STRATEJİ ve ARGE bölümünde görev almaktadır.

Şefik Garip

Şefik Garip

Şefik Garip
Susuz Köyü Dernek Başkanıyım
Evliyim iki Erkek Çocuğum var 10.11.1979 doğumluyum
Kartal Belediyesinde işmakinası bakım ve onarım sorumlusuyum

Tarık Aydın

Tarık Aydın

Tarık AYDIN 5 temmuz 1979 şiran çakırkaya doğumluyum ilkokul mezunu olup Çakırkaya köyünde İlkokulu tamamladım 1992 yılında İstanbul da Tekstil işine başladım 21 şubat 1999 da İzmirde vatani görevimi yaptım 2012 de kendi işimi (tekstil) kurdum halen devam etmektedir 2016 da kurucusu olduğum ve halen yönetimde olduğum Kıraç Yunus Emre erkek Kur’an kursumuzu açtık (diyanete) bağlı 26 şubat 2019 da kurmuş olduğumuz Çakırkaya Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği kurucu Başkanı olarak halen görevim devam etmektedir evli ve 3 çocuk sahibiyim

Tahsin Çelik

Tahsin Çelik

20 Ağustos 1966 yılında Şiran Eldiğin’de doğdu. 1969 yılında İstanbul Kartal’a taşındık, ilkokulu kartal’da başladım, 3 sınıftan sonrası 1975 yılından itibaren pendik çınardere Mahallesinde İkamet edip okuluma devam ettim, ilkokul ve ortaokulu bitirip 18 yaşında iş hayatına mobilyacıda çırak olarak başladım, 1986 yılında Tekirdağ’da vatani görevini yaptım. Askerlik görevimi tamamlayarak 1988 yılı Mart ay’ı içerisinde terhis oldum. Özel sektörde çalışmaya başladım. 21 Ağustos’ta 2014 tarihinde emekli oldum. Sivil toplum kuruluşlarını seven birisi olarak 2016 yılında Eldiğinliler Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanlık görevine seçilerek halen Başkanlık görevine devam etmektedir. Kartal Gümüşhaneliler Derneği kurucular arasında yer alarak Başkan Yardımcısı olarak görevinde bulundum, kurucular arasında olduğum Şiran Dernekler Federasyonunda (ŞİDEF) Genel Başkan Yardımcısı olarak görevim devam etmektedir. Pendik Çınardere Mahallesi Dayanışma Koruma ve Güzelleştirme Derneği Genel Başkan Yardımcısı görevi sürdürmektedir.

2 Temmuz 1989 yılından beri Suna Çelik ile evli olup iki çocuk babasıdır.

Turan Işık

Turan Işık

1 Ocak 1975 yılında Gümüşhane Şiran’da doğdu. Gümüşhane Şiran Paşapınarı Köylüdür. İlkokulu Gümüşhane’de, ortaokulu açık öğretim ile tamamlamıştır. Liseyi ise açık öğretimden okumaya devam etmektedir. 1995 yılında Siirt’te askerlik vazifesini yaptı. 1999 yılından beri Kartal Belediyesi’nde görev yapmaktadır. Temizlik İşleri’nde Vardiya Amirliği yapmaktadır. 2000 yılından beri Gümüşhane Şiran Paşapınarı Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne üyedir. 2021 Nisan ayında ise bu Derneğe Başkan seçilmiştir.

Turan Koca

Turan Koca

Turan KOCA,

1965 yılında Gümüşhane ili Şiran ilçesi Pelitli köyünde doğmuştur. İlk okulu Pelitli köyünde, Orta okulu Kartal Zekeriya. Göçer orta okulunda okumuşturr. 1978 yılından beri İstanbul Kartal’da ikamet etmektedir. 26 yıl görev yaptığı Kartal Belediyesinden 2016 yılında emekli olmuştur. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Volkan Doğan

Volkan Doğan

12 Mayıs 1995 yılında İstanbul Kadıköy’de doğdum. Gümüşhane Şiran Konaklı (civrişon) köylüyüm
İlk,orta ve lise eğitimimi İstanbul’da tamamladım. 2015 Yılında “Çankırı Karatekin Üniversitesi” Bilgisayar Proğramcılığı bölümünden mezun oldum. Özel sektörde 5 yıllık iş tecrübesinden sonra, şahsi firmamı kurdum.
Bilgisayar, Sosyal Medya ve İthalat ile uğraşmaktayım. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

Yalçın Onur

Yalçın Onur

Yalçın Onur 01.01.1976 Şiran Yeşilbük beldesi doğumluyum ilk okul mezunuyum 1993 den bu yana İstanbul Bağcılar’da ikamet ediyorum ev tekstil işiyle uğraşıyorum Yeşilbük belde derneği kurucu başkanıyim aynı zamanda dört dönemde başkanlığını yaptım ..şidef kurucu üyesiyim ..Avcılar Gümüşhaneliler dernek yönetim kurulu üyesiyim …bir kız iki erkek üç çocuk babasıyım

Yaser Sarı

Yaser Sarı

Yaser SARI
20.06.1970 Gümüşhane Şiran Akyayla köyü doğumlu.İlkokulu Akyayla orta okulu Yeşilbükte liseyi Şiranda okudum. 1986 da İstanbul a göç ettik. Yaklaşık 10 yıl Kartal da ikamet ettik.Bizde baba mesleği inşaat işiyle uğraşıyoruz. Şu anda İstanbul Atasehir de ikamet etmekteyim. Serbest meslek sahibi,emekli,evli ve iki erkek evladım var.
Hobilerim ise futbol, voleybol, masa tenisi vs spor yapmayı seviyorum.

Yusuf Yazıcı

Yusuf Yazıcı

Yusuf yazıcı 1974 şiran telmeköyünde dogdum ilkokul mezunuyum 2 erkek bir kız çocuk babasıyım istanbul tuzlada ikamet etmekteyim tuzla gümüşhaneliler dernek başkanı güdefte sosyal işler başkan yardımcısı telmeköyü dernek başkan yardımcısı yım aksu şömine de yönetim kurulu başkanıyım rabbim yar ve yardımcımız olsun