ŞİDEF Genel Başkanımız Serkan Kaya, Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi Müdürü Şiran Kırıntı köylü hemşehrimiz Savaş Bal’ı ziyaret etti. Misafirperverliği için kendisine teşekkür ederiz.
![](https://ynd3f8.n3cdn1.secureserver.net/wp-content/uploads/2022/09/img_7582-768x1024.jpg)
ŞİDEF Genel Başkanımız Serkan Kaya, Sarıyer Belediyesi Yaşar Kemal Kültür Merkezi Müdürü Şiran Kırıntı köylü hemşehrimiz Savaş Bal’ı ziyaret etti. Misafirperverliği için kendisine teşekkür ederiz.
5-6 Kasım Sarıyer Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapacağımız Şiran sempozyumu öncesi toplantımızı Avcılar’daki Yeşilbük …