ŞİDEF, Bizimhane’ye Konuk Oldu

Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Genel Başkanı Serkan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri Anadolu Dernek Tv’de Bizimhane programına konuk oldu.

ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya ,Selahattin Tanış’ın hazırladığı, Ayhan Turan ve Üzeyir Ahmetoğlu sunumuyla Anadolu Dernek Tv ekranlarında yayınlanan Bizimhane programına konuk oldu.  Şiranlı sanatçılar Fikret Dolu, Hüseyin Kaya ve Büşra Daştan’ın türküleriyle konuk olduğu, Ayhan Turan’ın şiirleri ve Selahattin Tanış’ında güzel yorumuyla güzel bir program oldu. ŞİDEF’in çalışmalarından bahseden ve 26 Ocak Pazar günü Sancaktepe’de gerçekleşecek olan “Şiran köyler arası Bilgi ve Kültür Şöleni”ne herkesi davet ettiklerini söyleyen ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya;” Bizi burada konuk eden Anadolu Dernek Tv ailesine, Selahattin Tanış’a, Üzeyir Ahmetoğlu’na ve Ayhan Turan’a ŞİDEF yönetimi adına teşekkür ederim. Kurulduğumuz günden bu zamana kadar yaptığımız çalışmaları şeffaf şekilde kamuoyu ile paylaştık. İnşallah hemşerilerimizin desteğiyle çok daha iyi faaliyetlere imza atarız. Kurduğumuz her komisyon çalışmaktadır. Son olarak Eğitim Komsiyonu , 26 Ocak Pazar günü saat 13.00’da Sancaktepe Samandıra Kültür Merkezi’nde Köyler arası Bilgi ve Kültür şöleni yapacağız. Tüm dost ve hemşerilerimizi davet ediyoruz. Bu zamana kadar yaptığımız faaliyetlere destek veren hemşerilerimize ve yol arkadaşlarım yönetim kurulumuza teşekkür ederim” dedi. Stüdyoda bulunan ŞİDEF Genel Başkan Vekili Yaser Sarı, Anadolu Yakası Başkanı İbrahim Yılmaz, Genel Başkan yardımcıları Selim Demir, Birol Boz, Selahattin Uslu, Tahsin Çelik, Zeki Kaya, Mehmet Yetim, Bahtiyar Kaya, Battal Altıntaş, Cihangir Karagöz ve Gençlik Kolları Başkanı Burhan Gül’de düşüncelerini dile getirerek çalışmalardan bahsetti. Şiran eski ilçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Kundak’da programda yer aldı. Program edilen sohbet ve söylenen türküler ile şölen havasında Şiran programı oldu.

Bu haberi okudunuz mu ?

Ataşehir Belediye Başkanlığı Ziyareti

ŞİDEF Genel Başkanımız Serkan Kaya, yönetim kurulu üyelerimizle birlikte Ataşehir Belediye Başkanı Sayın Battal İlgezdi’yi …