ŞİDEF’den Gümüşhane ve Şiran Çıkarması

Gümüşhane Şiran Dernekler Federasyonu Gümüşhane ve Şiranda birçok ziyarette bulundu,


ŞİDEF Yönetim kurulu olarak, Gümüşhane’de merhum Mustafa Canlı anısına İstanbul Büyükşehir Belediyesi katkıları ile yapılacak olan Mustafa Canlı Bilim Sanat ve Kültür Merkezi tanıtım programına katıldık. Katkıları İçin İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu na ve emek veren tüm bürokratlarına teşekkür ederiz.

ŞİDEF Yönetimi olarak Şiran Kaymakamı Yasin Gürkan beyi ziyaret ederek, yeni görevinde hayırlı olsun temennisinde bulunduk. Misafirperverliği için teşekkür ederiz.

Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel beyi ziyaret eden Şidef Yönetimi Şiran’da yapılan çalışmalar halkında bilgi alıp fikir alış verişinde bulunuldu.

Yeşilbük Belediye Başkanı Sezai Doğan beyi ziyaret ederek Yeşilbük’te yapılan çalışmalar halkında bilgi alıp ve fikir alış verişinde bulunuldu.

Yeşilbük Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Selçuk Demir beyi ziyaret ettik.

Şiran Gündem Gazetesi Yazı işleri Müdürü Murat Tuğ beyi ziyaret ettik. Basın olarak ŞİDEF ve derneklerimize yaptığı destek için teşekkür ettik.

Şiran Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm Dr. Mustafa Kılıç ve Hastane Müdürü Sedat Koyunoğlu’nu ziyaret ettik.

Gümüşhane İl Genel Meclisi üyesi Kadir Yıldız bey ve Şiran Kadın Kooperatifi başkanı Sema Akın hanımı ziyaret ettik. Şiran köylerimizde yapılmakta olan çalışmalar ve Şiranlı kadınlarımızın çalışması hakkında bilgi aldık.

Yönetim Kurulu üyemiz Murat İlbeyi Celep’in yeğeni Recep Celep’in Şiran’da yeni açtığı Pestil Marketimi ziyaret ederek, hayırlı olsun dedik.

Eldiğin köyü Muhtarı Dursun Çelik’i Şiran’da bulunan iş yeri Çelik Market’te ziyaret ettik.

Güreş köyü Muhtarı Dursun Kaşıkçı’yı Şiran’da bulunan iş yeri Ekomini markette ziyaret ettik.

ŞİDEF Genel Başkanımız Serkan Kaya, Şiran Nüfüs Müdürü İhsan Taştan’ı makamında ziyaret etti.

ŞİDEF Genel Başkanımız Serkan Kaya, Şiran İlçe Özel Müdürü Serdal Çetinkaya’yı makamında ziyaret etti.

ŞİDEF Genel Başkanımız Serkan Kaya, Şiran İlçe Milli Eğitim Müdürü Hafız Orhan Aygün’ü makamında ziyaret etti.

ŞİDEF Genel Başkanımız Serkan Kaya, Şiran Fen Lisesi Müdür Yardımcısı Kurtuluş Ekmen ve Sinan Arslan’ı ziyaret etti.

ŞİDEF Genel Başkanımız Serkan Kaya, Halk Bankası Şiran Şube Müdürü Murat Öztürkçü’yü ziyaret etti.

ŞİDEF Genel Başkanımız Serkan Kaya, Şiran Halk Eğitim Müdürü Zahit Kaya ve Müdür Yardımcısı Selçuk Balyemezi ziyaret etti.

ŞİDEF ve GÜDEF Yönetimi olarak Kelkit’te yayın yapan Gümüşhane Ekspres Gazetesini ziyaret ettik. İmtiyaz sahibi Nihat Zeyrek’e misafirperverliği için teşkkür ederiz.

ŞİDEF Yönetimi olarak Şiran Gençlik ve Spor ilçe müdürü Tarık Şahin beyi ziyaret ettik. Misafirperverliği için teşekkür ederiz.

ŞİDEF ve GÜDEF Yönetim kurulu olarak Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Kuşakkaya Gazetesi imtiyaz sahibi Sezai Köprülü beyi ziyaret ettik. Misafirperverliği için teşekkür ederiz.

ŞİDEF ve GÜDEF Yönetim kurulu olarak Gümüşhane Olay Gazetesini ziyaret ettik. Misafirperverlikleri için Hasan Pir’e, Abuzer Yapar’a, Rüveyda Usta hanıma teşekkür ederiz.

ŞİDEF Yönetimi ve GÜDEF Genel Başkanı Bayram Demir, Gökhan Tanış ile Gümüşhanespor Kulüp Başkanı Ertürk Yakut beyi ziyaret ederek hayırlı olsun dedik ve Gümüşhanesporumuza başarı diledik. Misafirperverliği için teşkkrür ederiz.

 

Bu haberi okudunuz mu ?

Şiran Sempozyumu Öncesi Son Hazırlıklar

5-6 Kasım Sarıyer Boğaziçi Kültür ve Sanat Merkezi’nde yapacağımız Şiran sempozyumu öncesi toplantımızı Avcılar’daki Yeşilbük …